F A Q

ברוכים הבאים לאתר "Tarif" , אנחנו לא שייכים לשום חברת תקשורת ומספקים לכם את המידע הכי כנע על תעריפים ותנאים עבור חבילות סלולר, אינטרנט וטלוויזיה. אנו פועלים כל יום כדי להציג לכם את המפה המלאה של תעריפים ומחירים. אנו לומדים בקפידה את כל ההצעות והתנאים, כל הפרטים הנוספים והנסתרים הקשורים לחיבור השירותים, ומספקים לכם את המידע האינפורמטיבי ביותר שאתם זקוקים לו, לבחירה נוחה של שירותים.

תשובות לשאלות נפוצות

האם אתם מציגים אחת מהחברות ?
לא. "Tarif" זה אתר עצמאי שנוצר בשביל שתוכל לקבל מידע הכי מדויק ומעודכן על שירותי סלולר, אינטרנט וטלוויזיה.
אני רוצה להצטרף לחברה מסוימת דרך האתר שלכם, מי יחבר אותי ?
אנחנו מעבירים את הפניה לנציג רשמי של אותה חברה שאליה אתה מעוניין להתחבר.
איך האינטרנט פועל ?
כדי להתחיל להשתמש באינטרנט תצטרך להתחבר לתשתית וספק. כאשר בוחרים חבילת האינטרנט צריך לבדוק אילו שירותים כלולים בה. ברוב המקרים הנציג יציע חבילה של תשתית וספק ביחד. במידת הצורך תוכל להתחבר לתשתית וספק בנפרד. באתר שלנו בקטגוריה "אינטרנט" תוכל לבחור את החבילה שהכי מתאימה לך.
איזו תשתית לבחור ?
נכון להיום כמעט בכל כתובת ניתן להתחבר לכל תשתית. אולם במקרים חריגים ייתכן שחלק מספקי השירות לא יהיו זמינים עבורך. אין תשובה חד משמעית לשאלה - " איזו תשתית הכי טובה ?" . בעת בחירה של חבילת האינטרנט צריך להיות מונחה על ידי היכולות הטכניות של אותה התשתית בכתובת שלך. ניתן לראות את כל התעריפים הזמינים עבור שירותי אינטרנט בקטגוריה "אינטרנט".
איך לבחור ספק ?
יש כמה ספקים בשוק שמציעים חבילות שונות ומחירים שונים. לפני קבלת ההחלטה אנו ממליצים להחליט איזה מהירות אתה צריך ולהכיר את כל ההצעות הזמינות בקטגוריה "אינטרנט".
איך להתנתק משירותי האינטרנט ?
שים לב ! כדי להתנתק מחבילה האינטרנט צריך לעשות דברים הבאים :
להודיע לחברה שממנה אתה מקבל את השירות על זה שאתה רוצה להתנתק.
לוודא שנציג מבין את הרצון להתנתק ( ולא לעבור מסלול ), לחכות עד שנציג יטפל בפנייתך , ולהחזיר את הציוד לנקודת שירות .
האם אני יכול להתחבר לתשתית וספק בנפרד ?
כן, בקטגוריה "אינטרנט" תוכל לראות את כל ההצעות הזמינות.
מה זה פייבר ?
תשתית חדשה יחסית בישראל, מבוססת על סיבים אופטיים. סיב אופטי הוא חומר עמיד בעל רמת התפוקה גבוהה מאוד. כרגע זאת הדרך המהירה ביותר בעולם להעביר נתונים דרך האינטרנט.עם זאת, תשתית זו טרם הונחה ברחבי הארץ. במידה ואתה רוצה להתחבר לפייבר עליך לבדוק עם נציג החברה על היכולת הטכנית להתחבר בכתובת שלך.
האם אני יכול לבצע את ההתקנה של הראוטר באופן עצמאי ?
ברוב המקרים אין אפשרות לבצע התקנה עצמית, פרטים נוספים תוכל לקבל מנציג החברה.
איזו חבילת סלולר לבחור ?
כיום בישראל יש מגוון עצום של תעריפים שונים עבור שירותים סלולריים. הבחירה של התעריף תהיה תלויה בצרכים שלך. המפעילים מציעים חבילות עם שיחות לחו"ל, חבילות עם כמות גדולה של גלישה באינטרנט, חבילות משפחתיות עם מספר קווי סלולר. בקטגוריה "סלולר" תוכל לראות את כל ההצעות הזמינות.
מה זה אומר - מחיר לשנה/לשנתיים?
עבור תעריפים מסוימים מפעילי הסלולר קובעים תקופת תוקפו של המחיר, לאחר מכן המחיר עולה. כדאי לשים לב לתוקף המחיר של התעריף שלך.
כיצד להשתמש בשירותים סלולרים בחו"ל ?
כדי להימנע מחשבונות גדולים עבור השימוש, כדאי לרכוש חבילת חו"ל . כל הפרטים על החבילות תוכל לקבל מנציג החברה.
האם ניתן לשמור את המספר שלי בעת מעבר לחברה אחרת?
כן, כמובן. במהלך המעבר עליך להודיע לנציג החברה שאליה אתה מתחבר.
האם אני יכול להתנתק משירותי החברה במידה אני לא מרוצה ?
כן, ניתן לבטל את השירות בכל עת בהתאם לתנאי החברה שלך, ללא תשלומים נוספים או קנסות. שים לב, אם השתמשת בציוד שסופק על ידי החברה על בסיס שכירות תצטרך להחזיר אותו.
האם יש לי התחייבות מול החברה?
חוץ מתשלום חודשי על השירות או שירותים נוספים אחרים אין לך התחייבות מול ספק השירות. יש לך זכות לסיים את החוזה לאספקת שירותים בהתאם לתנאי החברה שלך בכל עת. שים לב, במידה ורכשת ציוד בתשלומים תצטרך לסיים אותם .

Пользуйся с комфортом

הרוב המוחלט של המשתמשים של שירותי סלולר, האינטרנט והטלוויזיה תמיד מחפשים תנאים אטרקטיביים יותר עבור שירות מסוים. לא תמיד יש זמן להתקשר לכל חברה כדי לקבל מידע על תנאים ומחירים. אספנו עבורכם את כל ההצעות הקיימות כרגע בשוק התקשורת בישראל. כל יום אנו עוקבים אחר שינויים במחירים ובתנאים עבור כל חבילות השירותים המוצעים על ידי חברות התקשורת. כאן אתה יכול בנוחות להכיר את כל החבילות, ולבחור את מה שהכי מתאים לך.

 


היתרונות של בחירת השירותים באתר "TARIF"

Независимость
אנחנו לא שייכים לאף אחת מהחברות הקיימות בשוק התקשורת הישראלי.
Актуальность
אנו כל הזמן מוודאים שהאתר שלנו מכיל מידע עדכני על מחירים ושירותים.
Информативность
כאן תקבל את המידע המלא ביותר על שירותים אלה או אחרים, ותוכל לבחור את התנאים המתאימים לך באווירה נוחה, ורק אז לפנות לנציג החברה שאליה תרצה להתחבר.
Комфорт
כאן אתה רואה בידיוק מה תקבל בחבילה ומה יהיה המחיר שלה, לכן לא תצטרך להשקיע הרבה זמן בשיחה עם נציג כדי לברר את כל הפרטים האלה.

יש לי שאלות או הצעות בנוגע לאופן שבו האתר שלכם פועל, כיצד אוכל ליצור איתכם קשר?

אנחנו תמיד שמחים לעזור לך ולהגיב לבקשות שלך. תוכל ליצור איתנו קשר בסעיף "אנשי קשר". השאר את פרטי הקשר שלך ואנו נתקשר אליך.

Содержание статьи
יש שאלות?
תשאירו מספר טלפון ונחזור אליכם!
בלחיצה על הכפתור ׳שלח׳ אתם מסכימים עם מדיניות חיסיון
שלח/י פרטים
Заявка отправлена!
Повседневная практика показывает, что новая модель организационной деятельности способствует подготовке и реализации направлений прогрессивного развития